Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Radchenko D. Permanent Cosmetics
     
 •  

  About Us

  V oblasti permanentního make-upu pracuji od roku 2014.
  Permanentní make-up Praha
  Naším hlavním cílem je zdůraznit krásu tváře a zároveň zachovat její přirozenost. Provádíme permanentní make-up obočí, očních linek a rtů těmi nejlepšími technikami, které jsou aktuálně dostupné.
  Krása daná od přírody je sice to nejlepší, ale vždyť permanentní make-up zvýrazňuje právě ony přirozené rysy. Úplně tak odpadá nutnost každodenního líčení: rysy tváře budou vždy podtrženy.

  Přitom si zakládáme na tom, aby klientka odcházela 100% spokojená: každou aplikaci permanentního make-upu předchází náčrt nového obočí přímo na vašem obličeji, který společně upravujeme tak dlouho, dokud jej neschválíte.

  Měsíc po zhojení následuje korekce drobných nedostatků, které se objevily po zhojení – dolaďujeme tvar a barvu a současně tím dosáhneme trvanlivějšího výsledku.
  Oprava je nutná v 99 pct. případů, protože teprve podle zhojení se ukážou drobné nedostatky, jako jsou například mezery nebo nepravidelnosti v tvaru.
  KDY JIM POTŘEBNÁ OBTAH
  Po zahojení pokožky okolo nanesení permanentního make-upu se může výsledek někdy lišit od vašich očekávání a objeví se některé nedokonalosti.
  JIM STÁLY TETOVÁNÍ LINEK OČÍ BOLESTIVÉ? Sdělíme vám, jak správně pečovat o permanentní make-up a z nich vycházející vám doporučíme korekturu. Vaše proměny mi přinášejí skutečnou radost. Pudrová technika je o něco invazivnější (barva se vpravuje hlouběji), a proto může být o něco nepříjemnější, než microblad


  PŘÍPRAVA Na PERMANENTNÍMU MAKE-UPU
  Přály byste si ovládat úžasné oční linky, které budou za adekvátní péči vypadat přirozeně několik let? Druhé sezení si na námi domluvte až poté, co se vaše pokožka plně zahojila. Linka dokáže efektivně maskovat i vypadané řasy. Procedura nebude zahájena, dokud jí neschválíte. Je důležité například chránit rty před UV zářením (používat balzám podle rty do vyšším SPF), protože v opačném případě by barva mohla rychleji zblednout. Stejny linky mají tendenci vlivem slunečního záření blednout. Právě následující krok je vizitkou naší péče o klienty a jim to zároveň pokyn při to, zatímco se vyhnout neprofesionálním salonům.

     |   Our company in social networks

 •  Evaluations of Radchenko D. Permanent Cosmetics:
 •  

  Statistics:

  14times viewed
  43times listed
  0times contacted
 
Petrohradská 388/22, 10100
Show on map
id0100003286137
Radchenko D. Permanent CosmeticsPetrohradská 388/2210100PrahaHlavní město Praha+420722928999 https://static.tuugo.cz/images/757/892/radchenko_d_permanent_cosmetics.jpg https://static.tuugo.cz/images/757/892/radchenko_d_permanent_cosmetics.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.