Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Finanční služby online
     
 
Lvovská, 100 00
Show on map
id0100003286140
Other search results for: Finanční služby online
REQUEST TO REMOVEfinancnisprava.cz - Finanční správa České republiky
http://www.financnisprava.cz/

Finanční správa v rámci zvýšení efektivity navrhuje úpravu organizačního zajištění činností 34 územních pracovišť, díky které lze v následujících pěti letech dosáhnout úspor ve výši zhruba 686 mil. 

REQUEST TO REMOVESlužby daňového portálu - Daňový portál
https://adisspr.mfcr.cz/adistc/adis/idpr_pub/dpr/uvod.faces

elektronickÁ podÁnÍ pro finanČnÍ sprÁvu Vyplnění elektronických formulářů, uložení, odeslání aplikací EPO, uložení souboru pro odeslání datovou schránkou. Přejít 

REQUEST TO REMOVEFinanzamt Chemnitz-Süd - sachsen.de
http://www.finanzamt.sachsen.de/chemnitz-sued.html

Der barrierefreie Zugang zum Finanzamt ist gewährleistet (eine für Rollstühle geeignete Rampe ist vorhanden). Bei Bedarf kann eine Anmeldung über eine Sprechstelle links neben dem Eingang erfolgen. 

REQUEST TO REMOVEFinanční správa ČR - Jobs | Facebook
https://de-de.facebook.com/financnisprava/jobs/

Finanční správa ČR, Prag. Gefällt 4.216 Mal · 104 Personen sprechen darüber · 23 waren hier. Oficiální facebooková stránka Finanční správy České republiky. 

REQUEST TO REMOVEFinanzamt Passau: Startseite
https://www.finanzamt.bayern.de/Passau/

Kontaktdaten, Hotlines, Formulare, elektronische Steuererklärung (ELSTER), Steuerinfos, häufig gestellte Fragen, Programme zur Steuerberechnung, Ausbildung und Beschäftigungsmöglichkeiten in der Steuerverwaltung, Informationen über das Finanzamt 

REQUEST TO REMOVENovinky 2019 | Daňové tiskopisy | Finanční správa
http://www.financnisprava.cz/cs/danove-tiskopisy

Finanční správa České Republiky je soustavou správních orgánů pro výkon daní. Na stránkách naleznete informace, které se vztahují k daním, daňové tiskopisy, předpisy a vyhlášky. 

REQUEST TO REMOVEČBA Educa - zkoušky pro finanční zprostředkovatele
http://www.cbaeduca.cz/

Hledáte jednoduchou možnost jak udělat zkoušky pro finanční zprostředkovatele, pro osoby poskytující investiční služby nebo pro zprostředkovatele penzijních produktů, pojištění a zajištění? U nás si testy můžete vyzkoušet již teď a zdarma. 

REQUEST TO REMOVEetržby - elektronická evidence tržeb
http://www.etrzby.cz/

Výměna pokladních certifikátů pro evidenci tržeb. Blíží se období, kdy může končit platnost některých pokladních certifikátů, které používáte pro evidenci tržeb. 

REQUEST TO REMOVEFinanční úřady - územní pracoviště - statnisprava.cz
http://www.statnisprava.cz/rstsp/ciselniky.nsf/i/d0027

Pro poskytování on-line služeb serverů EBE provádíme monitoring veškerého provozu ze všech IP adres přistupujících k serverům EBE. 

REQUEST TO REMOVESeznam – najdu tam, co neznám
https://www.seznam.cz/

Nejnavštěvovanější český internetový portál nabízející vyhledávač, e-mail, aktuální zprávy, předpověď počasí a odkazy, které se mohou hodit. 

REQUEST TO REMOVEVítejte na Tesco Česko | Tesco
https://itesco.cz/

Nechte se inspirovat skvělými nápady, recepty a tipy pro zdravý životní styl. Prolistujte si aktuální letáky a katalogy Tesco s akční nabídkou nebo se zapojte se do soutěží a vyhrajte nákupní poukázky. 

REQUEST TO REMOVEELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB - Daňový portál
http://adisspr.mfcr.cz/adistc/adis/idpr_pub/eet/eet_sluzby.faces

Daňový portál slouží pro komunikaci s finanční správou a k získávání informací z daňového řízení. Jeho funkce jsou vysvětleny v dokumentaci. 

REQUEST TO REMOVEfinanční překlad z češtiny do angličtiny – Seznam Slovník
https://slovnik.seznam.cz/preklad/cesky_anglicky/finan%C4%8Dn%C3%AD

'finanční' přeloženo ve vícejazyčném online slovníku. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny ... 

REQUEST TO REMOVENačtení souboru - Elektronická podání pro finanční ...
https://adisepo.mfcr.cz/adistc/adis/idpr_epo/epo2/spol/soubor_vyber.faces

Výběr souboru a jeho načtení Stránka načtení souboru umožňuje výběr souboru z adresáře pro načtení do aplikace. Všechna data, která jsou v aktuálním formuláři budou nahrazena daty ze souboru, ale zůstanou k dispozici jako rozpracovaná podání na obrazovce Přehled formulářů pro finanční správu. 

REQUEST TO REMOVEJak napsat čestné prohlášení vzor - Čestná prohlášení.cz
https://cestnaprohlaseni.cz/jak-napsat-cestne-prohlaseni-vzor/

Vybrat si můžete z čestného prohlášení pro finanční úřad, o zdravotní způsobilosti, prohlášení pro slevu na dítě, svéprávnosti, příjmu, společné domácnosti atd. 

REQUEST TO REMOVEFinanční poradenství jinak | Partners
https://www.partners.cz/cs/

Slogan společnosti Partners zní „Finanční poradenství jinak.“ Co to znamená? Poskytujeme nezávislé rady pro nakládání s vašimi rodinnými rozpočty a osobními financemi. Pomáháme vám se zorientovat v džungli finančních produktů a plánovaných reforem. 

REQUEST TO REMOVEFinanční gramotnost do škol
https://financnigramotnostdoskol.webnode.cz/

Projekt Finanční gramotnost do škol je koncipován jako ucelený nástroj pro finanční vzdělávání učitele základních a středních škol, ale i jako pomůcka pro rodiče a žáky, kteří se v tomto tématu chtějí zorientovat a účinně jej využívat. 

REQUEST TO REMOVEARES - Ekonomické subjekty
http://wwwinfo.mfcr.cz/ares/ares_es.html.cz

Účelem www aplikace ARES Ministerstva financí je souhrnně zpřístupnit údaje z informačních systémů pro vedení registrů a evidencí veřejné správy o ekonomických subjektech. 

REQUEST TO REMOVECELNÍ SPRÁVA - ČESKÉ REPUBLIKY
https://www.celnisprava.cz/

Celní správa České republiky je bezpečnostním sborem zajišťujícím výkon kompetencí v oblasti správy cel a některých daní, jakož i dalších svěřených nefiskálních činností ve prospěch státu i jeho občanů. 

REQUEST TO REMOVEElektronická podání pro finanční správu - Daňový portál
https://adisepo.mfcr.cz/adistc/adis/idpr_epo/epo2/uvod/vstup.faces

Dříve než začnete používat Elektronické formuláře, laskavě ověřte, zda počítač, který používáte pro práce s touto aplikací, odpovídá systémovým požadavkům 

Finanční služby onlineLvovská100 00PrahaHlavní město Praha608337387 https://static.tuugo.cz/images/580/84/finanční_služby_online_.jpg https://static.tuugo.cz/images/580/84/finanční_služby_online_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.