Close

  We have detected that you are in USA. Don’t you want to visit    USA   www.tuugo.us?

Devart
     
 •  

  About Us

  Founded in 1997, now Devart is one of the leading software development company for professionals worldwide involved in IT.
  We actively cooperate with the key market shapers. Specifically, Devart is a Microsoft Silver Application Development Partner and a Silver Partner in the Oracle Partner Network (OPN) Specialized program.

  Striving to keep in touch with professional community, Devart supports and participates in various events and professional gatherings, including conferences, exhibitions and user-group meetings.

  Our corporate headquarters is located in Czech Republic, while the research and development center is based in Ukraine.

  Our work philosophy relies upon three simple principles:

  • improvement — we follow the latest development trends and aspire to offer unique features in each new release
  • superior user support — we stick to a strict support policy and put great effort into helping customers within the shortest possible period of time
  • flexible development — our roadmap is directly related to the users' requests and wishes

         |   Our company in social networks

 •  Evaluations of Devart:
 •  

  Statistics:

  217times viewed
  2844times listed
  1times contacted
 
2230/44 Na Žertvách St, 18000
Show on map
id0100003286128
Other search results for: Devart
REQUEST TO REMOVESoftware podle výrobce - Devart | devshop.cz - software ...
http://www.devshop.cz/devart

Devart dbExpress Driver for PostgreSQL dbExpress je vrstva nezávislá na databázi, která definuje společné rozhraní s rychlým přístupem k PostgreSQL. 

REQUEST TO REMOVEDevArt - Contractors - portál pro IT profesionály
https://www.contractors.cz/cz/component/tags/tag/devart

Contractors.cz je portál pro všechny, kteří se chtějí profesně realizovat v oboru IT. Je službou, která si klade za cíl oslovit co nejširší spektrum IT specialistů a přinést jim nejen adekvátní pracovní nabídky, ale též užitečné kurzy a školení. 

REQUEST TO REMOVEDevart dbExpress drivers | Devart | devshop.cz
http://www.devshop.cz/devart-dbexpress-drivers

dbExpress je na databázi nezávislá vrstva, která definuje obecné rozhraní s rychlým přístupem k SQL databázovému serveru. U každého z podporovaných serverů, poskytuje dbExpress ovladače jako nezávislou knihovnu, která implementuje rozhraní pro běžné dbExpress zpracování dotazů a … 

REQUEST TO REMOVEDevart Excel Add-ins Universal Pack - ke stažení zdarma ...
https://www.stahuj.cz/podnikani_a_domacnost/kancelarske_aplikace/ostatni/devart-excel-add-ins-universal-pack/

Devart Excel Add-ins Universal Pack je sada nástrojů pro kancelářskou aplikaci Office Excel. Umožňuje spravovat data více než 20 cloudových aplikací a databází z prostředí Excelu stejně jednoduchým způsobem, jako by se jednalo o klasický list (sheet) s tabulkou. 

REQUEST TO REMOVEDevart - Embt.biz
https://www.embt.cz/devart/

Devart nabízí nástroje, technologie a služby pro následující oblasti: Databázové nástroje - Aplikace pro podporu vývoje, správu dat, správu serverů a analytické nástroje pro databáze SQL Server, MySQL, Oracle a PostgreSQL 

REQUEST TO REMOVEdbMonitor - ke stažení zdarma - Stahuj.cz
https://www.stahuj.cz/podnikani_a_domacnost/databaze/ostatni/dbmonitor/

dbMonitor je nástroj pro rozšíření monitorovacích schopností softwaru pro datový přístup. Provádí sledování databázových událostí, jako jsou commity, rollbacky, spouštění SQL příkazů či … 

REQUEST TO REMOVEdotConnect for Oracle Developer team license (300281434 ...
https://www.direto.cz/detail-zbozi/dotconnect-for-oracle-developer-team-license-300281434/

Hlídání ceny. Můžeme vás informovat o každém poklesu ceny nebo až v momentě, kdy cena klesne pod vámi zadanou úroveň. Zasílání zpráv můžete kdykoliv zrušit prostřednictvím odkazu, který je součástí každého informačního emailu. 

REQUEST TO REMOVESoftware podle výrobce - Devart | světsoftware.cz - máme ...
http://www.svetsoftware.cz/devart

Devart dbExpress Driver for PostgreSQL dbExpress je vrstva nezávislá na databázi, která definuje společné rozhraní s rychlým přístupem k PostgreSQL. 

REQUEST TO REMOVEDevART (RO) shání partnery na projekt Fidei.Ars.Imago ...
https://www.kreativnievropa.cz/kultura/devart-rumunsko-shani-partnery-na-projekt-fidei-ars-imago/

Projekt usiluje o jistou osvětu a znovuobjevení ortodoxních, katolických i reformovaných kostelů postavených v rozmezí let 1000 – 1453. V ústředí budou rumunské, kamenné, převážně gotické kostely, ale projekt spočívá v kontextech náboženství, kunsthistorie, vzdělávání, hudby, vědy, ale i … 

REQUEST TO REMOVEHlavní stránka | Městská knihovna v Praze
https://www.mlp.cz/

Píšící malíř a hudebník, známý širokému publiku především jako výhradní autor a kapelník skupiny Precedens, bude číst ze své nové povídkové knihy Bod tání. 

REQUEST TO REMOVEDevart, Praha 8 - Libeň - ZlatéStránky.cz
https://www.zlatestranky.cz/profil/H1769933

Na žertvách 44/2230, 180 00 Praha 8-Libeň okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha; www.devart.com/ support@devart.com; IČ: 24252701 

REQUEST TO REMOVESpolečnost Devart s.r.o. | Detail.cz
https://www.detail.cz/firma/24252701-devart-sro-na-zertvach-2230-44-praha/

Společnost „Devart s.r.o.“ byla založena před 6 lety v Praze. Mezi obory podnikání, které evidujeme, patří: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Reklamní činnosti, Nespecializovaný velkoobchod, ale zabývá se i dalšími 2 obory. 

REQUEST TO REMOVEwww.serialcore.com
http://www.serialcore.com/spo.php?q=Devart%20Excel%20Add%20Ins

www.serialcore.com 

REQUEST TO REMOVEDevart, s.r.o. Praha 8, - Evropská databanka
https://www.edb.cz/firma-944355-devart-praha-8

Devart, Praha 8, Evropská databanka, Zprostředkování obchodu služeb Velkoobchod maloobchod Poskytování software, poradenství oblasti informačních technologií, zpracování dat 

REQUEST TO REMOVEDevart s.r.o. Praha - Libeň IČO 24252701 kontakty (04.03 ...
https://rejstriky.finance.cz/firma-devart-s-r-o-24252701

Tato stránka obsahuje výpis dat z různých rejstříků pro firmu Devart s.r.o., která sídlí v obci Praha - Libeň a bylo jí přiděleno IČO 24252701. 

REQUEST TO REMOVEPoskytovatelé databází – EF Core | Microsoft Docs
https://docs.microsoft.com/cs-cz/ef/core/providers/

Poskytovatelé databází Database Providers. 02/23/2018; 7 min ke čtení Přispěvatelé. V tomto článku. Entity Framework Core můžete přístup k mnoha různým databázím pomocí modulu plug-in knihoven, které se nazývají poskytovatelé databáze. 

REQUEST TO REMOVEDelphi - Embt.biz
https://www.embt.cz/delphi/

Embt.biz s.r.o. Společnost Embt.biz s.r.o. zastupuje na území České republiky a Slovenské republiky především obchodní zájmy společnosti Embarcadero technologies a Sencha Inc. Vznikla v roce 2014 odštěpením od společnosti Borland s.r.o. a je jejím nástupcem. 

REQUEST TO REMOVEDevArt - Contractors - portál pro IT profesionály
https://www.contractors.cz/cz/component/tags/tag/241-devart

Contractors.cz je portál pro všechny, kteří se chtějí profesně realizovat v oboru IT. Je službou, která si klade za cíl oslovit co nejširší spektrum IT specialistů a přinést jim nejen adekvátní pracovní nabídky, ale též užitečné kurzy a školení. 

REQUEST TO REMOVEDevart s.r.o., IČO: 24252701, 8. 7. 2018 - Obchodní ...
https://rejstrik.penize.cz/24252701-devart-s-r-o

Peníze.cz zobrazuje pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce.Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. 

REQUEST TO REMOVEdbForge Data Generator for SQL Server - INSTALUJ.cz ...
https://www.instaluj.cz/dbforge-data-generator-for-sql-server

Pokud si potřebujete otestovat Vaše skripta a stabilitu databáze, pak pomocí tohoto nástroje jednoduše vygenerujete velkou databázi z různými daty pro testování SQL serveru. 

Devart2230/44 Na Žertvách St18000PragueHlavní město Praha4205772814 https://static.tuugo.cz/images/513/495/devart_.jpg https://static.tuugo.cz/images/484/414/devart_.jpg
 
We and third party providers from us use cookies on our pages. By continuing to browse our pages you agree to that and accept our Cookie Policy.